Mój klasyk jak go naprawić ?!?

Mój klasyk jak go naprawić ?!?

Postautor: llaarrggoo » czw sie 01, 2013 10:09 am

Witam serdecznie ;)

Moje Maleństwo Opel Omega 2.5 td z 97 lub 98 roku zaczęło cierpieć :) Na zdjęciach poniżej znajdziecie najpoważniejsze jego defekty. Pomocy ;) co zakupić aby doprowadzić moją omegę do swoich poprzednich kształtów. Uszkodzenia są raczej powierzchowne tak, że wygląda na to że spawania żadnego nie będzie (chociaż ten prób mnie martwi). Od spodu auto złoto czyściutkie. Jednak zaczynam myśleć już nad konserwacją podwozia. Lepiej dmuchać na zimne.

Dodatkowo jak poradzić sobie z sitkiem jakie mam na masce. Po przebiegu 230 k km Maska samochodu nie jest w najlepszym stanie ( głównie odpryski )
https://www.dropbox.com/s/0s0olbewvtezsfd/PHOTO_20130801_111242.jpg
Obrazek

Plan jest taki:
1) co kupić ....?
2) wstawiam auto na 2 tygodnie do garażu
3) pochwalę się potem jak moja kluska się prezentuje.
llaarrggoo
 

Re: Mój klasyk jak go naprawić ?!?

Postautor: maciozw » czw sie 01, 2013 11:40 am

Ze zdjęcia nie można określić skali uszkodzeń. Jeśli nie ma wgnieceń a tylko odpryski lakieru, można pominąć szpachlowanie. Kolega bastian77 wypróbował i jest zadowolony. Przeczytaj Pomoc i FAQ na stronie sklepu, tam są informacje które powinny Ci pomóc. Możesz też prześledzić wątek który uruchomił bastian77
maciozw
Administrator
 
Posty: 128
Rejestracja: pn cze 10, 2013 8:22 am

Re: Mój klasyk jak go naprawić ?!?

Postautor: llaarrggoo » czw sie 01, 2013 2:12 pm

Zaraz załącze zdjęcia które miały trafić do pierwszego posta ;) niestety mam za szybkie rączki ;) i nie weszły photo...

https://www.dropbox.com/sh/u07f7lmwjxrjnxp/dTxW4snZz5

Liczę że jako specjalista pomożecie dobrać mi potrzebne produkty. Piszę na forum ponieważ jestem zielony ...... Nie bardzo wiem jak w tej tematyce się poruszać. Ze względu na udostępnione instrukcje i video turtoriale wiem że jestem w stanie to zrobić sam ;) metodą prób i błędów pewno się uda. Kwestia tylko tego czego uzyć aby efekt był trwały i konkretny :)
llaarrggoo
 

Re: Mój klasyk jak go naprawić ?!?

Postautor: maciozw » czw sie 01, 2013 4:24 pm

llaarrggoo pisze:Zaraz załącze zdjęcia które miały trafić do pierwszego posta ;) niestety mam za szybkie rączki ;) i nie weszły photo...

https://www.dropbox.com/sh/u07f7lmwjxrjnxp/dTxW4snZz5

Liczę że jako specjalista pomożecie dobrać mi potrzebne produkty. Piszę na forum ponieważ jestem zielony ...... Nie bardzo wiem jak w tej tematyce się poruszać. Ze względu na udostępnione instrukcje i video turtoriale wiem że jestem w stanie to zrobić sam ;) metodą prób i błędów pewno się uda. Kwestia tylko tego czego uzyć aby efekt był trwały i konkretny :)

To nie tak. Informacja, że ze zdjęć się nie da to info o tym że nie możemy nikomu podpowiedzieć szczegółów bo zdjęcia to tylko zdjęcia.
Z tego co pokazałeś, to dokładnie jest naprawa jak na filmie. Osobiście Ci gwarantuję - jeśli zrobisz wszystko zgodnie z instrukcjami to daję Ci gwarancję na 5 lat. Zauważ że koncern daje mniej. Masz to u mnie, ale musisz mieć wszystko nasze. Żadnego zamiennika, bo wtedy rozsypuje się system
maciozw
Administrator
 
Posty: 128
Rejestracja: pn cze 10, 2013 8:22 am


Wróć do Naprawa elementów z blachy stalowej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron